Elektronika

SWIFT

Rychlá (2400 měření / s) vyhodnocovací jednotka SWIFT je určená pro širokou škálu statických i dynamických aplikací. Jednotka má 3 digitální výstupy a 3 digitální vstupy. Má komunikační porty RS232 a RS485. Má implementovaný protokol MODBUS RTU. Volitelně má analogový výstup nebo Fieldbus protokol.

Zobrazit

MATRIX II

Robustní nerezová vyhodnocovací jednotka MATRIX II je určená pro širokou škálu průmyslových aplikací. Jednotka je dostupná ve verzi pro analogové snímače sil nebo ve verzi pro digitální snímače sil. V jednotce je implementován program pro ovládání mostové váhy nebo program pro navažování / odvažování.

Zobrazit

1020

Vyhodnocovací jednotka 1020  je  vyhodnocovací a řídicí jednotka určená pro statické i dynamické aplikace vážení.

Zobrazit

MC 302

Vyhodnocovací jednotka určená pro průmyslové nebo obchodní aplikace s požadavkem dávkování.

Zobrazit

SMART

Vyhodnocovací jednotla Smart je vhodná pro průmyslové aplikace nebo jako displej pro mostní a hybribní váhy. V základní sestavě s konektory IP20 obsahuje pouze komunikační port RS232, ale existuje množství modifikací.

Zobrazit

SMART ABS

Vyhodnocovací jednotka SMART ABS pro obchodní a technologické vážení.

 

Zobrazit

SGA - Analogový převodník

Zařízení SGA je elektronický modul, zabezpečující napájení snímače, úpravu signálu ze snímače vč. filtrování a následný analogový výstup se zařízení a to volitelně.

Zobrazit

LCD20

Analogový převodník s číslicovými vstupy a výstupy a nastavitelným rozhraním přes program.

Zobrazit

Převodník DSCUSB

Jedná se o kompaktní a výkonný převodník snímače sil na digitální signál určený pro přímý převod do USB portu počítače. DSCUSB je v ABS pouzdru s 9 kolíkovým konektorem pro připojení tenzometrického snímače sil. Na druhém konci najdeme USB sdířku pro zapojení do PC. Přes software DSCUSB Toolkit lze provést nastavení, kalibraci systému a ukládání...

Zobrazit

DAT 100/A

DAT 100/A analogově číslicový převodník z rodiny DAT. Jednotka je pro montáž na DIN lištu (šíře 23 mm) a je napájena 24 VDC. DAT 100/A má dva číslicové vstupy (nulování a příkaz tisku) a dva číslicové releové výstupy (24VDC/AC, 1A) se samostaně nastavitelnými set-pointy. Dále má analogový výstup (0-10V, 0/4-20 mA) a seriový výstup RS-232 s...

Zobrazit

DAT 400

Analogový-číslicový převodník DAT 400/A, určený pro montáž na DIN lištu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT 400.

Zobrazit

DAT 500

Analogový-číslicový převodník určen pro montáž do panelu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT-500.

Zobrazit

Tester 1008

Měřící přístroj Tester 1008 má dvě funkce. První funkcí je měřící přístroj pro tenzometrické snímače a druhou funkcí je kalibrátor vyhodnocovacích jednotek pro tenzometry. Přístroj má dotykový monochromatický displejem s velikostí 4“ a rozlišením 240 x 128 pixelů. Změřené parametry (nulu a zesílení) systému je možné do souboru.

Zobrazit