O společnosti Utilcell

Firma Utilcell nabízí:

  • Tenzometrické snímače sil o kapacitách od 0,3 kg do 400 t.
  • Vyhodnocovací jednotky pro vážení
  • Příslušenství pro aplikace snímačů
  • Elektronické jednotky pro upravení a zpracování signálů ze snímačů sil
  • ATEX komponenty do prostor s nebezpečím výbuchu

Firma Utilcell, s.r.o. zabezpečuje dodávky tenzometrických snímačů sil zn. UTILCELL®, příslušenství k těmto snímačům a další prvky pro firmy které se specializují ve výrobě, a vývoji aplikací vážících zařízení a systémů. UTILCELL, s.r.o. byla založena v roce 1994 a je součástí skupiny UTILCELL se sídlem v Barceloně. Součástí skupiny UTILCELL jsou firmy : Técnicas de electrónica y automatismos, s.a. (Barcelona, Španělsko), UTILCELL, s.r.o. ( Ostrovačice, ČR), Thames-Side Ltd. ( Reading, Velká Británie a pobočka v Indii), UTILCELL SENSERQ AUTOMATION CONTROL (BEIJING) CO, LTD. ( Peking, Čína).  Považujeme se za dynamickou firmu, která chce sloužit zákazníkům rychlými dodávkami, kvalitním zbožím, zodpovědným přístupem ke všem problémům našich zákazníků a hlavně, být co nejvíce nápomocní při modernizaci jak českého průmyslu, tak i vývojové a výrobní základny našich partnerů. Abychom tohle docílili, máme několik zásad, které budeme dodržovat:

  • Dodávat velice kvalitní snímače, příslušenství a další prvky .
  • Dodávat v co nejkratším čase veškeré naše zboží.
  • Neustále sledovat světové trendy ve vývoji tenzometrických snímačů a vyhodnocovacích jednotek tak, abychom nabízeli kvalitní, cenově dostupné a ověřené prvky pro vážící průmysl. Také sledujeme nejnovější vývoj jak v hardware, tak i software s cílem neustále informovat naše partnery.
  • Protože se v dnešní době vážící technika stává čím dál více víceoborovou záležitostí, chceme i zde nabízet velmi pružně našim partnerům informace a konkretní  aplikace,  tvořená pro různá odvětví. Z tohoto důvodu vznikla na našich stránkách sekce "Oborová řešení", kde ukazujeme možné aplikace našich prvků.
  • Být bezpečná a stabilní společnost. UTILCELL je hodnocena dle metodiky Dun & Brandstreet jako stabilní a důvěryhodná společnost bez ryzika pro obchodní partnery. Naše číslo D&B D-U-N-S je 49-628-9208.

 

Naše spolupráce při vývoji

Naše společnost se aktivně podílí na vývoji vážních zařízení pro různé odvětví průmyslu.

Počet technických a vývojových spoluprácí s různými firmami rostou, což nás potěšuje, a zároveň zavazuje stále se technicky a legislativně zdokonalovat. Při dnešní silné konkurenci, a složité hospodářské situace našeho průmyslu, jediná cesta do budoucnosti, je technická vyspělost a připravenost řešit složité technické otázky, které jsou a budou stále více kladeny na dodavatelé a výrobce z hlediska splnění všech zákonů a výhlášek. Společnost UTILCELL se stále učí a snažíme se zdokonalit naše služby, tak jako naše dodavatele zdokonalují své výrobky.