MATRIX II, MATRIX II Digital
MATRIX II je moderní a výkonná vyhodnocovací jednotka, pro analogové a číslicové snímače sil.
SMART
Vyhodnocovací jednotla Smart je vhodná pro průmyslové aplikace nebo jako displej pro mostní a hybribní váhy. V základní sestavě s konektory IP20 obsahuje pouze komunikační port RS232, ale existuje množství modifikací. Možnost rozšíření funkcí s I/O kartou. Tato může obsahovat RS485, 4 digitální vstupy, 4 digitální výstupy, analogové výstupy a...
SMART ABS
Vyhodnocovací jednotka SMART ABS pro obchodní a technologické vážení. Obal z ABS. Vysoká citlivost (0,6 uV/d), kalibrace číslicová a s reálným závažím, 50 čtení /sec., jeden RS-232 obousměrný port pro připojení PC a/nebo tiskárny. Standardní lístek nebo uživatelsky upraven, čítač kusů, program pro vážení dobytka.
SGA - Analogový převodník
Zařízení SGA je elektronický modul, zabezpečující napájení snímače, úpravu signálu ze snímače vč. filtrování a následný analogový výstup se zařízení a to volitelně.
LCD20
Analogový převodník s číslicovými vstupy a výstupy a nastavitelným rozhraním přes program.
Příslušenství k SGA
Příslušenství k SGA slouží k montáži analogového převodníku na DIN lištu. Dle sestavení lze dosáhnout horizontální i vertikální uložení.
SWIFT SWIFT
SWIFT je velmi rychlá jednotka pro měření dynamických dějů. Vhodná pro průmyslové aplikace širokého rozsahu.
Nástěnná krabice pro montáž jednotky SWIFT (89458)
Nástěnná instalační krabice pro montáž vyhodnocovací jednotky SWIFT a napájecího zdroje. Krabice je vyrobená z polykarbonátu a předním průhledným víkem. Spodní víko je šedé barvy. Vnitřně je krabice vybavena DIN lištou pro uložení jednotky a napájecího zdroje. Na DIN liště, je již připevněn zemnicí terminál. Spodní strana krabice je osazena 6ti...
Převodník DSCUSB
Jedná se o kompaktní a výkonný převodník snímače sil na digitální signál určený pro přímý převod do USB portu počítače. DSCUSB je v ABS pouzdru s 9 kolíkovým konektorem pro připojení tenzometrického snímače sil. Na druhém konci najdeme USB sdířku pro zapojení do PC. Přes software DSCUSB Toolkit lze provést nastavení, kalibraci systému a ukládání...
DAT 100/A
DAT 100/A analogově číslicový převodník z rodiny DAT. Jednotka je pro montáž na DIN lištu (šíře 23 mm) a je napájena 24 VDC. DAT 100/A má dva číslicové vstupy (nulování a příkaz tisku) a dva číslicové releové výstupy (24VDC/AC, 1A) se samostaně nastavitelnými set-pointy. Dále má analogový výstup (0-10V, 0/4-20 mA) a seriový výstup RS-232 s...
DAT 400
Analogový-číslicový převodník DAT 400/A, určený pro montáž na DIN lištu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT 400.
DAT 500
Analogový-číslicový převodník určen pro montáž do panelu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT-500.
MC 302
Vyhodnocovací jednotka určená pro průmyslové nebo obchodní aplikace s požadavkem dávkování
1020
Vyhodnocovací jednotka 1020  je  vyhodnocovací a řídicí jednotka určená pro statické i dynamické aplikace vážení. Varianty firmware:
Technologie T24
Bezdrátová technologie pro přenos telemetrických měření v reálném čase, pomocí 2,4 GHz pásma, s dosahem až 800m a dostatečnou odolností proti průmyslovému rušení.
T24-BSu
Přijímací modul T24-BSu pro příjem z telemetrických vstupních modulů s USB.
T24-BSue
Přijímací modul bezdrátové telemetrie pro příjem telemetrických údajů ze vstupních modulů T24 v krytí IP67.
T24-ACM
Bateriově napájen vstupní snímačový modul, v krytí IP65.
T24-ACMi
Bateriově napájen vstupní snímačový modul malých rozměrů.
T24-BSi
Přijímací modul T24-BSi pro příjem z telemetrických vstupních modulů se zapojením na RS-232
T24-SO
Tento modul umožňuje generovat datový soubor v ASCII a odeslat jej na sériový výstup RS-232 nebo RS-485. Tento datový soubor může obsahovat údaje až od 8 vstupních modulů T24 a připadně jejich údaje sečíst. Datový výstup lze použít pro připojení sériové tiskárny, vdáleného displeje, počítače nebo PLC. Datový soubor ASCII je konfigurovatelný což je...
T24-HR
Bezdrátový ruční přijímací modul T24-HR Tento řuční přijímací modul určen pro práci s prvky technologie T24 umožňuje vzdáleně konzultovat hodnoty neomezeného počtu vstupních modulů T24. Průchodem kolem vstupních modulů lze přečíst jejich aktuální hodnoty a zobrazit je na 8. místným displeji. Lze také zjistit stav napájecích baterií ve vstupních...
T24LOG100 Software
Jedná se o loggovací a zobrazovací software, určen pro kontrolu až 100 kanálu technologie T24 firmy Mantracourt. Software umožňuje sledovat až 100 kanálů a provádět s výsledky zobrazení matematické operace, nastavovat různé hladiny alarmů, ukládat naměřené údaje do csv souborů a další operace.        
RD 60 - Vzdálený displej
Slouží jako přídavné zařízení k vyhodnocovacím jednotkám Smart a Matrix. Vhodné pro aplikace např. s mostovými váhami pro informace řidičům.
S401
S401 je malý (96x48x40 mm) OLED zobrazovač, komunikujicí přes Modbus RTU, vyznačující se vysokým kontrastem zobrazení, malou spotřebou a flexibilním nastavením zobrazující informace.
Reléové pole 89319
Reléové pole se čtyřmi relé pro jednotky SMART a MATRIX. Určeno pro oddělení digitálních vstupů/výstupů jednotek od silových částí jednotkami řízených systémů.
Releové pole 89406
Releové pole s 8 číslicovými vstupy a 8 číslicovými výstupy pro jednotku MATRIX II. Umožňuje spínání do 1A. Komunikace přes RS-485.
CRS-485 - Převodník
Převodník CRS-485 patří do kategorie převodníků datových signálů. Jeho konstrukce jej předurčuje k použití v takových prostředích, kde je vysoké rušení průmyslového charakteru. Jedná se o profesionální zařízení.
Konvertor CUSB-232 a CUSB-485
Slouží k připojení sériové komunikace RS232 a RS485 přes port USB. Zvláště výhodný je konvertor CUSB-485 pro využití tam, kde PC obsahuje USB, ale neobsahuje RS485.
Releové pole S097
Externí releové pole s 8 relátky. Používá se pro dávkování od 5ti komponent s jednotkou MC-302.
Simulátor snímače síly
Slouží k simulaci tenzometrického snímače sil. Vhodný pro ověřování nastavení set-pointů u dávkovacích systémů a dále ověření správné funkčnosti vyhodnocovacích jednotek a hledání závad ve vážních systémech.
Tester snímaču síly a kalibrátor model 1006
Tester snímačů síly a kalibrátor, pro současné sledování až 4 snímačů ve vážicím systému
LCT- Ultimate
LCT-ULTIMATE je nejnovější provedení testeru pro snímače sil. Pomocí LCT-ULTIMATE je možné rychle a spolehlivě prověřit stav a funkčnost jakéhokoli druhu tenzometrického snímače. Je vhodný pro 4 i 6-ti vodičové zapojení. LCT-ULTIMATE umožňuje provést test a ihned znát základní údaje : odpor můstku a jeho celistvost, fyzická změna snímače (daná...
Termická tiskárna KAFKA-1
Termotiskárna se sériovým vstupem pro práci s vyhodnocovacími jednotkami.
Součtová krabice a kabeláž - Acc. 89xxx
Příslušenství pro snímače sil
Součtová krabice pro M740-D - Acc. 89090-1
Součtová krabice pro 8 snímačů a konvertor RS-485/RS-232
Data Logger DataBridge SDR2-CF
Data logger SDR2-CF je zařízení sloužící k ukládání dat v číslicovém tvaru, přicházející z vyhodnocovacích jednotek. Model SDR2-CF ukládá data přicházející po sériovém portu RS-232 na CF kartu. Data se ukládají do souboru s příponou DAT. Tyto soubory mohou být následně otevřeny v tabulkovém procesoru a dále zpracovány. Data logger umožňuje práci v...
Z-KEY
Z-KEY je průmyslový gateway a převodník Modbus RTU na Modbus TPC/IP.
MODEM HPS-120
Modem HPS-120 je transparentní bezdrátový datový modem, určený pro přenos dat mezi 2 sériovými porty RS-232. Jeho hlavní aplikace je v propojení vyhodnocovacích jednotek s datovým výstupem RS-232 se vzdáleným počítačem nebo tiskárnou, které nelze propojit klasickou metalickou cestou. Modem se skládá z těla s elektronikou a sklopnou anténkou. Dosah...
Pryžová krytka předního panelu
Pryžová krytka předního panelu umožňuje zajistit krytí IP65 předního panelu jednotky SWIFT PANEL a DAT 500. Je průhledná a dostatečně pružná, aby šlo stisknout tlačítka na předním panelu. Krytka zajistí ochranu předního panelu proti stříkající vodě a v provozu ochraní panel před špínou, odření např. rukavicí při stisknutí tlačítka atp.
Vyplňující gel do součtových krabic 8882
 Hydrofobní vyplňující gel do součtových krabic je výrobek, jehož účel je zamezení aby kondenzovaná voda v součtové krabici se dostala k desce plošných spojů.
Matrix, Matrix digital
Vyhodnocovací jednotka pro náročné podmínky i požadavky. Ve verzích pro mostní váhy nebo průmyslové aplikace. S přídavnou kartou osm vstupů a osm výstupů, analogový výstup, RS 485. V této sestavě vhodné pro řízení jednoduchých procesů.