Zakázkový čepový snímač MPIN


26. 2. 2019


Společnost UTILCELL vyrábí čepové snímače MPIN na zakázku dle potřeb projektu


čepový snímač MPIN

Čepové snímače vyráběné zakázkovou formou se používají v mnoha zařízení jako jsou: zdvihací zařízení, jeřáby, výtahy, omezovače dopravníkových pasů, vážení na korbách vozidel a další. Na našich stránkách máme některé vybrané realizace výroby čepového snímače:
https://www.utilcell.com/pin-snimace/

 

Příklad vyrobeného zakázkového snímače s označením PINZ-1054

 čepový snímač PINZ-1054

Čepový snímač PINZ-1054 byl použit pro kontrolu přetížení jeřábu v přístavu. Tento čepový snímač se vyznačuje dvěma nezávislými měřícími můstky. Každý můstek je vybaven svoji proudovou smyčkou 4-20 mA. Pokud by došlo k výpadku jednoho výstupu bude měřit zatížení druhý výstup. Zatížení snímače je na 30 t.

Webová stránka snímače: https://www.utilcell.com/pin-snimace/pinz-1054/

 

Příklad vyrobeného zakázkového snímače s označením PINZ-1148

PINZ-1148

Snímač je vyrobený pro pohyblivý zdvíhací stroj, kde může vznikat tření v pohyblivých částech měřícího ústrojí. Proto je snímač vybaven třemi lubrikačními otvory a jedním vstupním otvorem mimo měřící plochy. Zatížení snímače je 50 kN.

Webová stránka snímače: https://www.utilcell.com/pin-snimace/pinz-1148/

 

Příklad vyrobeného zakázkového snímače s označením PINZ-1126

PINZ-1126

Snímač má kapacitu 100 kN. Uvnitř je integrovaný analogový zesilovač s proudovou smyčkou 4-20 mA. Místo klasické kabelové průchodky je na snímači konektor a je dodán s protikusem na kabelu. Požadavkem bylo snadná demontáž a montáž na jiné měřící stanoviště.

Webová stránka snímače: https://www.utilcell.com/pin-snimace/pinz-1126/

 

Příklad vyrobeného zakázkového snímače s označením PINH-1136

PINH-1136

Snímač má kapacitu 40 t. Snímač je celonerezový s vysokým stupněm krytí IP68. Díky vysokému krytí je vhodný do náročných horských podmínek. Výstupní průchodka je radiální kvůli měřícímu prostoru. Snímač je použitý u měření přetížení lanovky.

Webová stránka snímače: https://www.utilcell.com/pin-snimace/pinh-1136/