Pin snímače

Čepový snímač MPIN Z

Zakázkově vyráběný čepový snímač sil MPIN Z (princip dvojitě střihového tenzometrického snímače sil). Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529).

Zobrazit

Čepový snímač MPIN H

Zakázkově vyráběný čepový snímač sil MPIN H (princip dvojitě střihového tenzometrického snímače sil). Snímač je vyrobený z  nerezové  oceli hermeticky uzavřen svařováním, krytí IP68 (EN 60529). 

Zobrazit

PINZ-1054

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vybaven dvěma nezávislými vážícími můstky, kde každý má svůj analogový převodník na 4-20 mA. Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529).

Zobrazit

PINH-1136

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyroben z nerezové oceli s krytím IP68 do náročných typu prostředí. Umístění výstupní průchodky je radiální. Snímač je vybaven jedním bezpečnostním výřezem proti otáčení.

Zobrazit

PINZ-1079

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529). Proti otáčení je snímač vybaven dvěma dírami s metrickým závitem M5. Umístění výstupní průchodky je radiální.

Zobrazit

PINZ-1148

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529). Snímač je vybaven třemi lubrikačními otvory pro zamezení tření. Snímač má bezpečnostní výřez proti otáčení.

Zobrazit

PINH-1058

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyroben z nerezové oceli s krytím IP68 do náročných typu prostředí. Umístění robustní průchodky je radiální. Snímač je vybaven jedním bezpečnostním výřezem proti otáčení. 

Zobrazit

PINZ-1133

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529). Snímač má velmi malou velikost, kde délka je 53 mm a průměr pouhých 17 mm. Snímač má výřez proti otáčení.

Zobrazit

PINZ-1126

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyrobený z nerezové oceli se silikonovým utěsněním, krytí IP66 (EN 60529). Snímač má v sobě integrovaný analogový převodník 4-20mA. Místo průchodky má snímač odjímatelný konektor.

Zobrazit

PINH-1130

Příklad čepového snímače vyrobeného na zakázku. Snímač je vyroben z nerezové oceli s krytím IP68 do náročných typu prostředí. Ve snímači je integrovaný proudový analogový převodník 4-20mA. Snímač je vybaven bezpečnostním výřezem proti otáčení.

Zobrazit