Telemetrie

Technologie B24

Bezdrátová technologie B24 pro přenos signálu z tenzometrických snímačů v reálném čase do mobilního zařízení s operačním systémem android pomocí Bluetooth Low Energy (BLE)

Zobrazit

B24-SSB

Vysílací modul B24-SSB pro bezdrátovou technologii Bluetooth B24 slouží pro převod signálu z tenzometrických snímačů sil. Vysílač je uložený v boxu s krytím IP67, napájení 2 x AA baterie.

Zobrazit

Technologie T24

Bezdrátová technologie T24 pro přenos telemetrického měření v reálném čase za pomocí pásma 2,4 GHz, s dosahem až 800m a dostatečnou odolností proti průmyslovému rušení.

Zobrazit

T24-BSd

Kompaktní přijímací modul T24-BSd pro technologii T24. Přijímač se připojuje do PC a notebooku pomocí USB a velikost odpovídá běžnému flash disku. Dosah bezdrátového signálu až 500 m.

Zobrazit

T24-BSu

Přijímací modul T24-BSu pro příjem z telemetrických vstupních modulů s USB.

Zobrazit

T24-BSue

Přijímací modul bezdrátové telemetrie pro příjem telemetrických údajů ze vstupních modulů T24 v krytí IP67.

Zobrazit

T24-BSi

Přijímací modul T24-BSi pro příjem z telemetrických vstupních modulů se zapojením na RS-232

Zobrazit

T24-SO

Tento modul umožňuje generovat datový soubor v ASCII a odeslat jej na sériový výstup RS-232 nebo RS-485. Tento datový soubor může obsahovat údaje až od 8 vstupních modulů T24 a připadně jejich údaje sečíst. Datový výstup lze použít pro připojení sériové tiskárny, vdáleného displeje, počítače nebo PLC. Datový soubor ASCII je konfigurovatelný což je...

Zobrazit

T24-HR

Bezdrátový ruční přijímací modul T24-HR Tento řuční přijímací modul určen pro práci s prvky technologie T24 umožňuje vzdáleně konzultovat hodnoty neomezeného počtu vstupních modulů T24. Průchodem kolem vstupních modulů lze přečíst jejich aktuální hodnoty a zobrazit je na 8. místným displeji. Lze také zjistit stav napájecích baterií ve vstupních...

Zobrazit

T24LOG100 Software

Jedná se o loggovací a zobrazovací software, určen pro kontrolu až 100 kanálu technologie T24 firmy Mantracourt. Software umožňuje sledovat až 100 kanálů a provádět s výsledky zobrazení matematické operace, nastavovat různé hladiny alarmů, ukládat naměřené údaje do csv souborů a další operace.

Zobrazit