Oborová řešení - sila, násypky a návody


27. 9. 2021


Zajímá vás, jak lze využít naše snímače a další produkty v praxi? Projděte si naše oborá řešení.


Vážení sil, násypek a různých nádob je samostatnou kapitolou v procesu vážení. Proto jsme si pro vás připravili hned několik oborových řešení.

Vzhledem k možné vysoké finanční hodnotě materiálu, který budou sila nebo násypky uchovávat je vhodné provést vybavení měřícím systémem, který bude monitorovat obsah. Nejlepší volbou jsou tenzometrické snímače s vhodným příslušenství pro snadnou montáž a přesné měření. Tenzometrické snímače jsou více přesné než ostatní technologie na zjištění množství materiálu uvnitř a navíc nepřicházejí do kontaktu s měřeným materiálem. Mají dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu.

 

Případové studie:

 

Ekonomické vážení sila >> https://www.utilcell.com/oborova-reseni/ekonomicke-vazeni-sila/

 

Přesné měření hladiny materiálu v novém sile za pomocí ekonomicky výhodných tenzometrických snímačů M420 a montážním kitem pod nohy sila. Splnění podmínky investora „co největší možná přesnost měření hladiny, ale za co nejnižší cenu“

 

Vážení nerezových sil >> https://www.utilcell.com/oborova-reseni/vazeni-nerezovych-sil/

 

 

Vážení nerezových sil s drahým uchovávaným materiálem pro monitorování přesného hospodaření s materiálem (příjem materiálu od dodavatele / výdej materiálu do výroby, bilancování, ...). Systém vážení v nerezovém provedení s přenosem aktuálních hodnot do centrálního sběru dat protokolem PROFINET

 

Vysokokapacitní silo >> https://www.utilcell.com/oborova-reseni/vysokokapacitni-silo/

 

Vysokokapacitní silo, které ve svém plném stavu dosahuje celkové hmotnosti 350 t a je postaveno na pomocné konstrukci na 3 opěrných bodech. Cílem je toto „monstrum“ vážit přesněji než dosavadní technologie.