Elektronika

SWIFT

Rychlá (2400 měření / s) vyhodnocovací jednotka SWIFT je určená pro širokou škálu statických i dynamických aplikací. Jednotka má 3 digitální výstupy a 3 digitální vstupy. Má komunikační porty RS232 a RS485. Má implementovaný protokol MODBUS RTU. Volitelně má analogový výstup nebo Fieldbus protokol.

Zobrazit

MATRIX II

Robustní nerezová vyhodnocovací jednotka MATRIX II je určená pro širokou škálu průmyslových aplikací. Jednotka je dostupná ve verzi pro analogové snímače sil nebo ve verzi pro digitální snímače sil. V jednotce je implementován program pro ovládání mostové váhy nebo program pro navažování / odvažování.

Zobrazit

1020

Řídící jednotka 1020 je určená pro řízení specifických aplikací jako je kontrolní váha, šneková nebo pásová váha, plníc jednotka nebo jako grafická vyhodnocovací jednotka s bargrafem. Vysoká rychlost měření až 1600 měření / s. Jednotka má 3 digitální vstupy a 4 digitální výstupy.

Zobrazit

MCT 1302

Více-komponentní dávkovací jednotka MCT 1302 je určena pro řízení procesu dávkování bez nutnosti použíti PLC. Do paměti jednotky je možné naprogramovat 100 různých receptur (možnost rozšířit paměť na 1000 receptů). V každém receptu je možné provést až 20 posloupných kroků.

Zobrazit

SMART DIGITAL

NOVINKA! SMART DIGITAL je elektronická vyhodnocovací jednotka umožňující připojení až 16 digitálních tenzometrických snímačů sil. Pomocí PC softwaru umožňuje snadné nastavení a kalibraci váhy. Na displeji se zobrazuje stav každého tenzometrického snímače sil zvlášť, což zlepšuje proces instalace, kalibrace a údržby.

Zobrazit

SMART

Nerezová vyhodnocovací jednotka SMART je určená pro širokou škálu obchodních vah (např. mostové, kolejové a platformové váhy) s neautomatickou činností. Díky verzi s krytím IP65 je možné jednotku použít do venkovních prostorů. Jednotka má různě verze od digitálních vstupů/výstupů až po analogový výstup.

Zobrazit

SMART ABS

Ekonomická varianta vyhodnocovací jednotky SMART ABS je určená pro širokou škálu obchodních vah (např. mostové, kolejové a platformové váhy) s neautomatickou činností. Obal z odolného ABS, na zadní straně konektory, krytí IP40. Přední strana 7 místný LED segmentový displej s výškou 20 mm.

Zobrazit

SGA

Analogový převodník SGA pro snímače sil s plně analogovým převodem složený s kaskády operačních zesilovačů. Za pomocí DIP přepínačů je možné univerzálně nastavit citlivost snímače od 0,06 do 30 mV/V. Přesné nastavení nuly a zisku se provádí pomocí více-otáčkového potenciometru.

Zobrazit

LCD20

Kompaktní analogový převodník LCD20 pro tenzometrické snímače, který je nastavitelný přes PC s programem LC Toolkit. Analogový výstup může být buď proudový 4-20mA nebo napěťový 0-10V. Pomocí dvou relé výstupů je možné spínat překročení nastaveného zatížení. Převodník disponuje dvěma digitálními vstupy.

Zobrazit

FSU-SSB

Rychlý, kompaktní a velmi přesný převodník FSU-SSB signálu z tenzometrického snímače , který poskytuje hodnoty s vysokým rozlišením přes USB a komunikuje přímo do počítače. Je zaměřen na dynamické aplikace, které vyžadují měření s vysokou rychlosti až 4800 vzorků za sekundu.

Zobrazit

DSCUSB

Jedná se o kompaktní a výkonný převodník snímače sil na digitální signál určený pro přímý převod do USB portu počítače. DSCUSB je v ABS pouzdru s 9 kolíkovým konektorem pro připojení tenzometrického snímače sil. Na druhém konci najdeme USB sdířku pro zapojení do PC. Přes software DSCUSB Toolkit lze provést nastavení, kalibraci systému a ukládání...

Zobrazit

UWT 6008

Digitální více-kanálový převodník UWT 6008 pro převod signálu ze 4 nebo 8 snímačů sil bez nutnosti použít součtovou krabici. Převodník má dva opto-izolované digitální vstupy a dva relé výstupy. Na displeji je možné zobrazit signál z jednotlivých snímačů a také jejich součet.

Zobrazit

DAT 11

Digitální převodník DAT 11 pro převod signálu z tenzometrického snímače na digitální hodnotu s přenosem po komunikačním protokolu (volitelně fieldbus protokol). Díky malým rozměrům a kompaktnímu (slim) provedení je vhodný do rozvaděčové zástavby na DIN lištu. Lze provést linearizaci v 5 bodech. 

Zobrazit

DAT 400

Analogový-číslicový převodník DAT 400/A, určený pro montáž na DIN lištu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT 400.

Zobrazit

DAT 500

Analogový-číslicový převodník určen pro montáž do panelu. Jednotka zobrazuje hodnoty a umožňuje spolupracovat s nadřazeným systémem díky komunikaci RS 232, RS-485 (RS-422) s protokolem Modbus RTU. Verze bez analogového výstupu DAT-500.

Zobrazit

Tester 1008

Měřící přístroj Tester 1008 má dvě funkce. První funkcí je měřící přístroj pro tenzometrické snímače a druhou funkcí je kalibrátor vyhodnocovacích jednotek pro tenzometry. Přístroj má dotykový monochromatický displejem s velikostí 4“ a rozlišením 240 x 128 pixelů. Změřené parametry (nulu a zesílení) systému je možné do souboru.

Zobrazit

Multifunkční tester MSC

Multifunkční tester MSC (Multifunction Smart Calibrator) je spojení měřícího přístroje pro různé typy senzorů a zároveň je generátor vybraných typů signálů. Třída přesnosti je lepší než 0,05% pro každý typ vstupu a výstupu. Přístroj je vybaven dobíjecí lithium-polymerovou baterií, která umožňuje provoz přístroje až na dobu 20 h.

Zobrazit

LOADGUARD

Limitátor přetížení LOADGUARD je vhodný pro jeřábovou nebo zdvihací techniku. Má dva na sobě nezávislé tenzometrické vstupy pro měření dvou tenzometrických větví (např. rozložení zatížení na strany). Limitátor je v souladu s normou EN 13849-1: 2008, PL-d, kategorie 3, odpovídající úrovni bezpečnosti integrity SIL 2 IEC 62061.

Zobrazit

SOUČTOVÁ KRABICE

Součtová krabice umožňuje sloučení signálu až 4 nebo až 8 snímačů (podle zvoleného typu) do jednoho signálu, který se zapojí do jednokanálové vyhodnocovací jednotky. 

Zobrazit

RD60 OPTIMA

Ocelový vzdálený programovatelný displej RD60 OPTIMA je vhodný pro připojení k vyhodnocovacím jednotkám SMART, SWIFT, MATRIX II, 1020, DAT100, DAT400, DAT500. Alfanumerický displej s výškou znaku 60 mm uzavřený v kovovém pouzdře s IP65. V displeji je integrovaná fotodioda pro automatickou regulaci jasu.

Zobrazit

RD120

Ocelový vzdálený programovatelný displej RD120 je vhodný pro připojení k vyhodnocovacím jednotkám SMART, SWIFT, MATRIX II, 1020, DAT100, DAT400, DAT500. Alfanumerický displej s výškou znaku 120 mm uzavřený v kovovém pouzdře s IP65. V displeji je integrovaná fotodioda pro automatickou regulaci jasu.

Zobrazit

RD120i

Nerezový vzdálený programovatelný displej RD120i je vhodný pro připojení k vyhodnocovacím jednotkám SMART, SWIFT, MATRIX II, 1020, DAT100, DAT400, DAT500. Alfanumerický displej s výškou znaku 120 mm uzavřený v kovovém pouzdře s IP65. V displeji je integrovaná fotodioda pro automatickou regulaci jasu.

Zobrazit

S401

Všestranný modbusový OLED displej S401 je vhodný ke všem zařízením, ze kterých je možné vyčítat hodnoty přes protokol MODBUS RTU. Vyznačuje se vysokým kontrastem, širokým pozorovacím úhlem, nízkou spotřebou. Zobrazení až 20 vyčítaných hodnot z nastavených modbusových registrů a 10 vypočtených hodnot (možnost použít 27 jednoduchých matematických funkcí).

Zobrazit

S312A

Kompaktní operátorský displej S312A v panelovém provedení v sobě skloubí zobrazovač pro teplotní čidla nebo analogový signál, opakovač analogového signálu nebo převodník na digitální hodnotu pro protokol MODBUS RTU (displej je v režimu slave). Displej je vybaven 4 relé, které slouží pro spínaní 4 hladin (alarmů), které na displeji jsou indikované 4 diodami.

Zobrazit

MC 302

Dávkovací jednotka MC 302 je určena pro řízení procesu dávkování až 12 produktů bez nutnosti použíti PLC. Do paměti jednotky je možné naprogramovat 50 různých receptur. Jednotka umožňuje nastavit dávkovací režimy, cyklování, časování, zpoždění v letu a kontrolu skladu

Zobrazit

DAT 100/A

DAT 100/A analogově číslicový převodník z rodiny DAT. Jednotka je pro montáž na DIN lištu (šíře 23 mm) a je napájena 24 VDC. DAT 100/A má dva číslicové vstupy (nulování a příkaz tisku) a dva číslicové releové výstupy (24VDC/AC, 1A) se samostaně nastavitelnými set-pointy. Dále má analogový výstup (0-10V, 0/4-20 mA) a seriový výstup RS-232 s...

Zobrazit

DSCUSB-PT

Kompaktní a velmi přesný převodník DSCUSB-PT signálu z potenciometrického snímače do digitální podoby. Je vhodný pro převod ze snímačů pozice, rotace, úhlu nebo teplotních čidel založených na bází odporového potenciometru. Převodník je umístěn v robustním ABS pouzdře s krytím IP50 a malými rozměry.

Zobrazit